slajd1

 
 

W naszej firmie

kierujemy się zasadą:

Interesy robi się z ludźmi...

Kim jesteśmy                                                                                                 

Vindex sp. z o.o. to firma założona w 2003 roku, Jednak nasza działalność ma swój początek w roku 1994. Trudno przecenić wiedzę i umiejętności, które nabywa się przez tak długi okres czasu. Tym bardziej, że branża windykacyjna jest bardzo specyficzna - wymaga poruszania się po wielu obszarach działań: prawnych, fiansowych, gospodarczych.

Doświadczenie nasze obejmuje przede wszystkim wspieranie firm, którym pomagamy utrzymać płynność finansową i umożliwiamy skuteczną kontrolę nad wierzytelnościami. Obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych dziedzin gospodarki i finansów - szczególnie przemysłu ciężkiego. Nasza działalność to nie tylko Kliencji instytucjonalni. Naszymi klientami są również osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, a którym pomagamy odzyskać ich należności. Pomagamy również dłużnikom - wskazujemy najlepsze propozycje rozwiązania trudnych sytuacji.

 

Nasi pracownicy - nasz kapitał                                                            

Tylko zmotywowana, lojalna i kompetentna kadra zapewnia najwyższą jakość wykonywanej pracy. Zatrudniamy windykatorów terenowych, co znacznie wpływa na naszą skuteczność. Działamy zgodnie z prawem polskim i dbamy o interesy naszych Klientów. Atuty naszych pracowników to: zróżnicowanie wiekowe, róznorodne wykształcenie, szerokie doświadczenie zawodowe w wielorakich branżach, profesjonalny system szkoleń i osobowość. Stawiamy na wzajemny szacunek, wymianę poglądów, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz profesjonalizm. W naszej pracy od lat kierujemy się dewizą: "Interesy robi się z ludźmi".

Cieszymy się, że nasze doświadczenie pozwala nam dziś oferować Klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym różnorodne usługi, związane z windykowaniem należności, finansowaniem działalności i zarządzaniem wierzytelnościami. Korzystając z posiadanej wiedzy i bogatego doświadczenia nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Dbamy o to, by proponowane dla Państwa rozwiązania były najlepszymi dostępnymi na rynku.